KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15893259
nr 1589 3259
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär, Signerade M. Lidén, Änder och älg. Olja på duk, bildmått: 41x31 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:01:32
100 kr
150 kr